Přání od prezidenta České republiky

07.01.2022

Předseda Česko-srbské asociace vzájemné spolupráce Radim Panenka obdržel od prezidenta České republiky Jeho Excelence Miloše Zemana přání do nového roku 2022.

Je nám ctí poděkovat za množství novoročních blahopřání, které naše asociace obdržela od spolupracovníků, přátel, námi vážených čtenářů, podporovatelů a všech z vás, kterým upřímně záleží na udržování a rozvoji vztahů mezi českým a srbským národem.

Česko-srbská asociace vzájemné spolupráce je stále ještě mladá organizace, ovšem tím víc máme energie do další činnosti, za níž zůstanou stát viditelné výsledky ku prospěchu přiblížení obou našich zemí a národů.

Začali jsme jako nadšenci, jako přátelé a milovníci historického přátelství a bratrství Čechů a Srbů, s cílem toto dlouhotrvající spojení dále upevni a prohloubit.

O to více nás těší, že je našemu snažení od počátku nakloněna i hlava českého státu. Proto si dovolujeme zveřejnit vlastnoručně podepsané novoroční blahopřání, které předseda Česko-srbské asociace vzájemné spolupráce od prezidenta republiky Miloše Zemana obdržel.

Ještě jednou přejeme všem úspěšný nový rok 2022!